NİNOVA Ecza Deposu

Ninova Ecza Deposu, sağlık sektöründeki ulusal ve uluslararası ortaklarına yüksek standartta hizmet sunmayı ilke edinen bir ecza deposudur. Ninova, 2015 yılında Ankara'da eczanelerin ve sağlık kurumlarının ihtiyaçlarına yönelik olarak, gerekli olan izin ve ruhsatı alarak kurulmuştur. Ninova Ecza Deposu; Türk  Devletleri'nde, Ortadoğu'da ve Türkiye'de aktif olarak faaliyet göstermektedir.

Ecza Depomuz, piyasadaki en kapsamlı farmasötik ürün yelpazesini kapsamaktadır. Ürün portföyümüz, Antibakteriyel, Astım, Hipertansiyon, Diyabet, Kardiyovasküler, Kas Gevşetici, Antikoagülan, Anti-romatizmal gibi standart farmasötik ürünlerin yanı sıra niş farmasötik ürünleride kapsamaktadır.

Misyonumuz; İlaca erişim açısından eczanelerin, üreticilerin ve sağlık hizmeti sunanların dağıtım ve destek ihtiyaçlarını karşılamak için zamanında teslimat, geniş ürün yelpazesi, rekabetçi fiyatlandırma ve özel çözümler aracılığıyla kuruluşları ve insanları birbirine bağlamak.

Vizyonumuz; Daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam için gerekli ürünleri sürekli araştırarak, geliştirerek ve üreterek insanların sağlıklarını ve yaşam kalitelerini iyileştirmelerine yardımcı olmaya odaklanmaktadır.

Ninova, son on yılda artan yıllık geliri, pazar payı, ürün portföyü ve uluslararası ortaklık ağı dahil olmak üzere alanda belirgin bir büyüme göstermiştir.

Dünya çapında farmasötik ürünlerin ticaretinde uzun vadeli deneyimimiz, bizi farmasötik ürünleri en yüksek kalite ve güvenlik seviyesinde tedarik etmede güvenilir bir ortak haline getiriyor.

Müşterilerimize hizmet vermekten, uzun süreli ortaklıklar kurmaktan ve başarılarına katkıda bulunmaktan ötürü gurur duyuyoruz.